Description/kawalan
Parameter teknikal
Penerangan Produk

Pam joki pelbagai menegak adalah sejenis pam empar yang direka untuk mengepam air atau cecair lain dalam pelbagai aplikasi perindustrian dan komersial. Pam ini diperbuat daripada keluli tahan karat, yang menjadikannya tahan karat dan bentuk kakisan lain, dan ia dapat menahan persekitaran yang keras dan suhu yang melampau. Ia biasanya digunakan dalam industri kimia, farmaseutikal, pemprosesan makanan, dan minyak dan gas kerana rintangan kakisan dan ketahanannya yang tinggi.
Parameter produk
| Sokongan tersuai | OEM, ODM, OBM |
| Sumber kuasa | Elektrik |
| Jenama | HNYB |
| Struktur | Pam multistage |
| Tempat asal | Henan, China |
| Kuasa | 1.1 ~ 132kW |
| Berkaliber: | Kurang dari atau sama dengan 150mm |
| Aliran | 1.4~160m³/h |
| Kepala | 10~160m |
| Bahan | Besi tuang besi/besi/keluli tahan karat/keluli tahan karat |
Video produk
Ciri -ciri struktur

Pam terdiri daripada bahagian utama seperti motor, kepala pam, vane panduan, pendesak, silinder tekanan, bahagian masuk air dan bahagian keluar, aci pam, meterai mekanikal, dan lain -lain. Lihat Rajah 1
Bahagian utama pam, panduan vane, pendesak, silinder tekanan, dan aci semuanya diperbuat daripada keluli tahan karat, dan bahagian pam dan bahagian salur air dan saluran keluar dari besi tuang
Meterai aci pam adalah satu - akhir meterai mekanikal, blok pengisaran adalah karbida/grafit simen, dan sokongan vane dalaman sokongan diperbuat daripada tungsten carbide.
Jenis sambungan asas antara pam dan saluran paip adalah sambungan flange bulat, dan kaedah sambungan yang berbeza juga boleh digunakan mengikut keperluan pengguna.
Ciri -ciri produk
Vertical Multi - Reka Bentuk Peringkat:Berkesan menjana tekanan tinggi untuk sistem penindasan kebakaran melalui pelbagai pendesak dalam konfigurasi menegak.
Jejak Kompak:Ruang - Reka bentuk penjimatan boleh dipasang dengan mudah di bilik pam api atau ruang terkurung.
Kakisan - Bahan Resistant:Diperbuat daripada bahan tahan lama dan kakisan - untuk menahan persekitaran yang keras dan memastikan hayat perkhidmatan yang panjang.
Tinggi - Output tekanan:Mampu memberikan tekanan tinggi yang stabil untuk menyokong sistem pemercik kebakaran dan hidran kebakaran.
Prestasi yang boleh dipercayai:Direka untuk operasi berterusan dan tindak balas pantas terhadap turun naik tekanan dalam sistem perlindungan kebakaran.

Pensijilan produk

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

Pensijilan produk CE

Pensijilan produk EAC

Pembekal yang disahkan
Alamat kami
Taman Perindustrian Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, China
Nombor whatsapp
+86 158 3619 1545
E - mel
sales@hnybpumps.com

Soalan Lazim
01. Apa moq anda?
02. Apakah syarat pembayaran anda?
03. Sijil apa yang anda ada?
04. Adakah anda syarikat pembuatan atau perdagangan?
05. Bolehkah anda melakukan jenama OEM?
06. Berapakah masa penghantaran?
Cool tags: Pam Joki Multistage Vertikal, Pengilang Pam Joki Multistage China
Parameter produk
| Kadar aliran (q): | 1.4~160m³/h |
| Kepala (h): | 10~160m |
| Tekanan: | 0.1mpa ~ 1.6mpa (1bar ~ 16bar) |
| Kuasa: | 1.1 ~ 132kW |
| Suhu Cecair: | -20 darjah ~ 150 darjah (-4 darjah F-302 darjah F) |
| Bahan: | Cast besi/mulur besi/keluli cast/keluli tahan karat, dll |
| Permohonan: | Sesuai untuk penekanan atau peredaran air sejuk dan panas di bangunan tinggi -, lombong dalam, kemudahan pemadam kebakaran atau cecair yang serupa dengannya. |
Sepasang
Pam Keluli Tahan Karat MenegakSeterusnya
Pam pelbagai keluli tahan karat menegakHantar pertanyaan










