Pam pelbagai tegak keluli tahan karat
Kepala (h): 1 ~ 160m
Saiz outlet: kurang daripada atau sama dengan 150mm
Kuasa: 1.1 ~ 132kW
Suhu Sederhana: -20 darjah ~ 120C (penjelasan diperlukan apabila melebihi 80 darjah)
Bahan: Besi besi/besi/keluli tahan karat/keluli tahan karat, dll.
Description/kawalan
Parameter teknikal
Penerangan Produk

Pam multistage menegak keluli tahan karat adalah satu- sedutan multistage yang disegarkan oleh sentrifugal. Ia boleh digunakan untuk mengangkut air bersih tanpa zarah pepejal di bawah 80 darjah atau cecair dengan sifat fizikal dan kimia yang serupa dengan air bersih. Ia digunakan terutamanya untuk bekalan air domestik dan kejuruteraan perbandaran di bangunan tinggi-, bekalan air dan saliran dalam perusahaan perindustrian dan perlombongan, dan bekalan air dandang.
Parameter produk
| Sokongan tersuai | OEM, ODM, OBM |
| Sumber kuasa | Elektrik |
| Jenama | HNYB |
| Struktur | Pam multistage |
| Permohonan | Dandang perindustrian, utiliti perindustrian, pengairan dan pertanian, industri perlombongan, pengambilan air mentah |
| Tempat asal | Henan, China |
| Kuasa | 1.1-132kW |
| Saiz outlet | Kurang dari atau sama dengan 150mm |
| Aliran | 1.4-160m³/ h |
| Kepala | 10-160m |
| Bahan | Cast besi/mulur besi/keluli cast/keluli tahan karat, dll. |
Video produk
Ciri -ciri produk
Pam multistage menegak keluli tahan karat adalah satu- sedutan multistage yang disegarkan oleh sentrifugal. Aci motor dan aci pam disambungkan dengan gandingan cakar atau gandingan pin elastik. Pam multistage menegak keluli tahan karat yang dihasilkan oleh syarikat kami mempunyai kelebihan jejak kecil, struktur padat, berat ringan, bunyi yang rendah, prestasi yang sangat baik, operasi yang boleh dipercayai, jangka hayat, pemasangan dan penyelenggaraan yang mudah, dan lain -lain. Produk telah mencapai tahap maju antarabangsa.

Pensijilan produk

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

Pensijilan produk CE

Pensijilan produk EAC

Pembekal yang disahkan
Alamat kami
Taman Perindustrian Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, China
Nombor whatsapp
+86 158 3619 1545
E - mel
sales@hnybpumps.com

Soalan Lazim
01. Apa moq anda?
02. Apakah syarat pembayaran anda?
03. Sijil apa yang anda ada?
04. Adakah anda pengeluar atau syarikat perdagangan?
05. Bolehkah anda melakukan jenama OEM?
06. Berapakah masa penghantaran?
Cool tags: Pam multistage menegak keluli tahan karat, pengeluar pam multistage keluli tahan karat China
Parameter produk
|
Kadar aliran (q): |
1.4~160m³/h |
|
Kepala (h): |
1~160m |
|
Saiz outlet: |
Kurang dari atau sama dengan 150mm |
| Kuasa: | 1.1 ~ 132kW |
| Suhu Sederhana: | -20 darjah ~ 120C (penjelasan diperlukan apabila melebihi 80 darjah) |
| Bahan: | Cast besi/mulur besi/keluli cast/keluli tahan karat, dll. |
| Permohonan: | Sesuai untuk penekanan atau peredaran air panas dan sejuk atau cecair yang serupa di bangunan tinggi -, lombong dalam, api - kemudahan pertempuran, dll. |
Hantar pertanyaan










