Pam empar peringkat menegak Vertikal
Kepala (h): 10 ~ 160m
Tekanan: 0.1mpa ~ 1.6mpa (1bar ~ 16bar)
Kuasa: 1.1 ~ 132kW
Kaliber: Kurang daripada atau sama dengan 150mm
Suhu cecair: -20 darjah ~ 150 darjah (-4 darjah F-302 darjah F)
Bahan: Besi besi/mulur besi/keluli cast/keluli tahan karat, dll
Description/kawalan
Parameter teknikal
Pam empar peringkat menegak Vertikal

Pam sentrifugal multistage menegak mengamalkan reka bentuk menegak, yang merupakan jenis peralatan pam air dengan kecekapan yang tinggi, penjimatan tenaga dan struktur padat. Pam sentrifugal pelbagai menegak digunakan secara meluas dalam bekalan air, peningkatan industri, pengangkutan cecair industri dan rawatan air. Ia bukan sahaja sesuai untuk penapisan dan pengangkutan tumbuhan air, bekalan air zon air loji, tinggi - meningkatkan bangunan, tetapi juga boleh digunakan dalam sistem air proses, sistem pembersihan, tinggi - sistem basuh tekanan, sistem perlindungan kebakaran dan aplikasi perindustrian yang lain.
Parameter produk
| Sokongan tersuai | OEM, ODM, OBM |
| Sumber kuasa | Elektrik |
| Jenama | HNYB |
| Struktur | Pam multistage |
| Permohonan | Tinggi - Bangunan naik, lombong dalam, peralatan pemadam kebakaran, bekalan air. |
| Tempat asal | Henan, China |
| Kuasa | 1.1 ~ 132kW |
| Berkaliber: | Kurang dari atau sama dengan 150mm |
| Aliran | 1.4~160m³/h |
| Kepala | 10~160m |
| Bahan | Besi besi/besi/keluli tahan karat/keluli tahan karat |
Video produk
Gambar rajah struktur

Ciri -ciri produk
Pemodelan hidraulik yang sangat baik dan proses pembuatan maju dengan ketara meningkatkan prestasi dan hayat perkhidmatan pam.
Meterai mekanikal menggunakan bahan -bahan seperti karbida dan fluororubber, meningkatkan kebolehpercayaan operasi dan memastikan suhu medium yang disampaikan.
Pam ini mempunyai struktur padat, saiz kecil, berat ringan, bunyi rendah, penjimatan tenaga yang ketara, dan penyelenggaraan yang mudah.
Saluran dan salur keluar pam terletak pada tahap yang sama, yang membolehkan penggunaan langsung dalam saluran paip.

Pensijilan produk

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

Pensijilan produk CE

Pensijilan Produk EAC

Pembekal yang disahkan
Alamat kami
Taman Perindustrian Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, China
Nombor whatsapp
+86 158 3619 1545
E - mel
sales@hnybpumps.com

Soalan Lazim
01. Apa moq anda?
02. Apakah syarat pembayaran anda?
03. Sijil apa yang anda ada?
04. Adakah anda syarikat pembuatan atau perdagangan?
05. Bolehkah anda melakukan jenama OEM?
06. Berapakah masa penghantaran?
Cool tags: Pam empar multi peringkat menegak, pengeluar pam sentrifugal vertikal vertikal vertikal
Parameter produk
| Kadar aliran (q): | 1.4~160m³/h |
| Kepala (h): | 10~160m |
| Tekanan: | 0.1mpa ~ 1.6mpa (1bar ~ 16bar) |
| Kuasa: | 1.1 ~ 132kW |
| Berkaliber: | Kurang dari atau sama dengan 150mm |
| Suhu Cecair: | -20 darjah ~ 150 darjah (-4 darjah F-302 darjah F) |
| Bahan: | Cast besi/mulur besi/keluli cast/keluli tahan karat, dll |
| Permohonan: | Sesuai untuk penekanan atau peredaran air sejuk dan panas di bangunan tinggi -, lombong dalam, kemudahan pemadam kebakaran atau cecair yang serupa dengannya. |
Sepasang
Pam aliran campuranSeterusnya
Set Multistage Engine Diesel EngineHantar pertanyaan










