Description/kawalan
Parameter teknikal
Penerangan Produk

QBY, DBY Pame Pneumatic Double Diaphragm Pump adalah jenis baru jentera penyampaian, yang dapat sepenuhnya mengepam semua jenis cecair yang menghakis, cecair dengan zarah, kelikatan tinggi, tidak menentu, cecair mudah terbakar dan sangat toksik. Pam diafragma dua pneumatik menggunakan udara termampat sebagai sumber kuasa, dan pam ideal untuk tempat -tempat mudah terbakar dan bahan letupan.
Parameter produk
| Sokongan tersuai | OEM, ODM, OBM |
| Sumber kuasa | Pneumatik |
| Jenama | HNYB |
| Struktur | Pam diafragma |
| Permohonan | Bangunan komersial, rawatan air minuman, rumah kediaman, dandang perindustrian, utiliti perindustrian, pengairan dan pertanian. |
| Tempat asal | Henan, China |
| Kuasa | 1.5-110kW |
| Saiz outlet | Kurang dari atau sama dengan 100mm |
| Aliran | 0.5-30m³/ h |
| Kepala | 30-50m |
| Bahan | Aloi besi/aluminium aloi/plastik/getah/ptfe/keluli tahan karat |
Video produk
Ciri -ciri struktur

| 1 | Perlindungan injap udara | 8 | Aci tambahan | 15 | Pengapit dalaman | 22 | Ruang injap udara |
| 2 | Penutup injap udara o - cincin | 9 | Auxiliary Shaft O - cincin | 16 | Diafragma getah poli | 23 | Muffler |
| 3 | Outlet pelepasan | 10 | Omboh | 17 | PTFE diafragma | 24 | Injap bola |
| 4 | Colum | 11 | Piston v - cincin | 18 | Pengapit luar | 25 | Tempat duduk bola o - cincin |
| 5 | Makan masuk | 12 | Pitman Shaft O - cincin | 19 | Plat gelongsor | ||
| 6 | Palam | 13 | Gasket ruang injap udara | 20 | Gasket plat gelongsor | 26 | Tempat duduk bola |
| 7 | Gelangsar kecil | 14 | Baffle | 21 | Aci pitman |
Ciri -ciri produk
Pam diafragma dua pneumatik adalah sejenis pam diafragma yang direka dengan komponen yang dibuat terutamanya keluli tahan karat. Pilihan bahan ini menawarkan beberapa kelebihan, terutamanya dalam aplikasi di mana rintangan kakisan, ketahanan, dan kebersihan adalah penting. Pam diafragma keluli tahan karat biasanya digunakan dalam industri seperti makanan dan minuman, farmaseutikal, bahan kimia, dan rawatan air sisa, di mana pemindahan cecair yang menghakis, kasar, atau steril diperlukan.

Pensijilan produk

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

Pensijilan produk CE

Pensijilan produk EAC

Pembekal yang disahkan
Alamat kami
Taman Perindustrian Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, China
Nombor whatsapp
+86 158 3619 1545
E - mel
sales@hnybpumps.com

Soalan Lazim
01. Apa moq anda?
02. Apakah syarat pembayaran anda?
03. Sijil apa yang anda ada?
04. Adakah anda syarikat pembuatan atau perdagangan?
05. Bolehkah anda melakukan jenama OEM?
06. Berapakah masa penghantaran?
Cool tags: pam diafragma double pneumatik, pengeluar pam diafragma pneumatik pneumatik
Parameter produk
| Kadar aliran (q): | 0.5~30m³/h |
| Kepala (h): | 30~ 50m |
| Tekanan: | 0mpa ~ 0.5mpa (Obar ~ 5bar) |
| Kuasa: | 1.5 ~ 110kW |
| Suhu Cecair: | 0 darjah ~ 150 darjah (32 darjah f ~ 302 darjah f) |
| Bahan: | Cast besi/aluminium aloi/plastik/getah/ptfe/keluli tahan karat, dan lain -lain. |
| Permohonan: | Ia digunakan untuk mengangkut cecair yang menghakis dan berbutir yang berbeza, cecair khas dengan kelikatan yang tinggi, tidak menentu, mudah terbakar dan letupan, sangat toksik, dan sebagainya. |
Sepasang
Pam pemindahan minyak diafragmaSeterusnya
Pam diafragma yang dikendalikan oleh udaraHantar pertanyaan










