Description/kawalan
Parameter teknikal
Pam Kendalian Udara Untuk Air
Pam pneumatik untuk air ialah peranti yang mengeluarkan air melalui pemampatan gas. Ia digunakan secara meluas dalam banyak bidang perindustrian yang berbeza, seperti industri kimia, industri makanan, industri farmaseutikal, dan lain-lain. Berbanding dengan pam elektrik tradisional, pam pneumatik untuk air mempunyai kecekapan yang lebih tinggi, hayat yang lebih lama, kos penyelenggaraan yang lebih rendah dan pelbagai aplikasi yang lebih luas.
Parameter Produk
Pam Kendalian Udara Untuk Air
| Sokongan tersuai | OEM, ODM, OBM |
| Sumber Kuasa | Pneumatik |
| Nama Jenama | HNYB |
| Struktur | Pam Diafragma |
| Permohonan | Dandang Perindustrian, Utiliti Perindustrian, Pengairan dan Pertanian, Industri perlombongan, Pengambilan Air Mentah |
| Tempat Asal | Henan, China |
| kuasa | 1.5-110kw |
| Saiz Outlet | Kurang daripada atau sama dengan 100mm |
| Aliran | 0.5-30m³/ h |
| kepala | 30-50m |
| bahan | Besi tuang/besi mulur/keluli tuang/keluli tahan karat |
Video Produk
01
Kecekapan tinggi dan penjimatan tenaga
Mematuhi pengeluaran khusus, kami mempunyai kaedah unik untuk pemilihan model produk, pembuatan acuan, dan proses penuangan komponen hidraulik.
02
Peralatan proses lanjutan
Untuk memastikan prestasi pemasangan produk, syarikat anda mengimport peralatan pembersihan bahagian termaju dari luar negara, dan setiap bahagian ditamatkan dengan teliti sebelum pemasangan terakhir.
03
Struktur yang unik
Pasang cincin pengedap berbentuk O pada permukaan mengawan neraca ringankan pam untuk mengelakkan air bertekanan tinggi daripada memasuki ruang imbangan, mengurangkan haus plat imbangan dan memanjangkan hayat perkhidmatan produk.
04
Pemilihan bahan yang munasabah
Bahan plat imbangan dan cincin imbangan boleh dibuat daripada karbida permukaan, keluli aloi atau QT600Mn, besi tuang mulur aloi mengikut keperluan pengguna yang berbeza.
Kelebihan Syarikat
30 tahun penyelidikan dan pembangunan pengeluar pam pelbagai peringkat
Proses penghasilan bunyi
Syarikat ini mempunyai kekuatan yang kukuh, peralatan pengeluaran yang canggih, cara pengesanan yang sempurna dan sekumpulan bakat berkualiti tinggi. Kami menghasilkan pelbagai jenis produk dengan spesifikasi lengkap.
Melayan pengguna secara meluas
Ia digunakan secara meluas dalam arang batu, perlombongan, petroleum, industri kimia. tekstil, pembinaan bandar, pembuatan kertas, metalurgi, pengairan tanah ladang dan industri lain
Sistem pengurusan kualiti yang lengkap
Syarikat terus maju ke hadapan. berinovasi dan membangun, telah membentuk satu set lengkap sistem pengurusan kualiti dalam amalan jangka panjang, dan dilengkapi dengan pentauliahan pemasangan yang cekap dari segi teknikal dan pasukan perkhidmatan selepas jualan untuk melegakan kebimbangan anda.
Kapasiti pembuatan yang kuat
Pada masa ini, syarikat itu mengeluarkan 26 siri, 280 jenis dan lebih daripada 900 spesifikasi produk pam.
Soalan Lazim
S: APA MOQ ANDA?
S: APA SYARAT PEMBAYARAN ANDA?
S: APA SIJIL YANG ANDA ADA?
S: BAGAIMANA DENGAN WARANTI?
S: BOLEHKAH ANDA MELAKUKAN JENAMA OEM?
S: BAPAKAH WAKTU PENGHANTARAN?
S: ADAKAH ANDA SEBUAH SYARIKAT PENGILANG ATAU PERDAGANGAN?
S: BAGAIMANA UNTUK MENGGANTIKAN PARTS?
S: KUALITI BOLEH DIPERCAYAI?
S: BAGAIMANA NAK BELI PAM KAMI?
S: BOLEHKAH KAMI MENGUNJUNGI KILANG UNTUK MENGETAHUI TENTANG PROSES PENGELUARAN?
S: NEGARA APA YANG ANDA ADA PELANGGAN DI DUNIA?
Cool tags: pam kendalian udara untuk air, pam kendalian udara China untuk pengeluar air
Parameter produk
| Kadar Aliran(Q): | 0.5~30m³/h |
| Ketua (H): | 30~ 50m |
| Tekanan: | {{0}}}MPa~0.5MPa(OBAR~5Bar) |
| Kuasa: | 1.5% 7e110kw |
| Suhu Cecair: | 0 darjah ~150 darjah (32 darjah F~302 darjah F) |
| Bahan: | besi tuang / aloi aluminium / plastik / getah / PTFE / keluli tahan karat, dan lain-lain. |
| Permohonan: | Ia digunakan untuk mengangkut cecair menghakis dan berbutir yang berbeza, cecair khas dengan kelikatan tinggi, mudah meruap, mudah terbakar dan meletup, sangat toksik, dsb. |

Sepasang
Pol diafragma polipropilenaSeterusnya
Pam diafragma bergandaHantar pertanyaan












