Description/kawalan
Parameter teknikal
Pam Lumpur Lumpur Kumbahan
Pam lumpur kumbahan HNYB ialah peralatan pam berkuasa yang direka khas untuk mengendalikan dan mengangkut kumbahan yang mengandungi zarah pepejal, lumpur, enap cemar dan kekotoran lain. Pam jenis ini adalah tahan kakisan dan tahan haus, dan sesuai untuk rawatan kumbahan bandar, rawatan air sisa industri, tapak pembinaan dan saliran lombong, dsb.
Parameter Produk
Pam Lumpur Lumpur Kumbahan
| Sokongan tersuai | OEM, ODM, OBM |
| Sumber Kuasa | Elektrik |
| Nama Jenama | HNYB |
| Struktur | Pam air elektrik |
| Permohonan | Dandang Perindustrian, Utiliti Perindustrian, Pengairan dan Pertanian, Industri perlombongan, Pengambilan Air Mentah |
| Tempat Asal | Henan, China |
| kuasa | 1.1-1200kw |
| Saiz Outlet | Kurang daripada atau sama dengan 300mm |
| Aliran | 4.5-5400m³/ H |
| kepala | 6-118m |
| bahan | Besi tuang/besi mulur/keluli tuang/keluli tahan karat |
Ciri-ciri Produk
Syarikat kami ialah pengilang profesional yang mengkhusus dalam pengeluaran. Ia adalah pengeluar pam pelbagai peringkat terbesar di China Tengah dan Selatan. Ia mempunyai lebih daripada 30 tahun sejarah pengeluaran, Siri produk mempunyai spesifikasi lengkap dan pelbagai aplikasi.
01
Kecekapan tinggi dan penjimatan tenaga
Mematuhi pengeluaran khusus, kami mempunyai kaedah unik untuk pemilihan model produk, pembuatan acuan, dan proses penuangan komponen hidraulik.
02
Peralatan proses lanjutan
Untuk memastikan prestasi pemasangan produk, syarikat anda mengimport peralatan pembersihan bahagian termaju dari luar negara, dan setiap bahagian ditamatkan dengan teliti sebelum pemasangan terakhir.
03
Struktur yang unik
Pasang cincin pengedap berbentuk O pada permukaan mengawan neraca ringankan pam untuk mengelakkan air bertekanan tinggi daripada memasuki ruang imbangan, mengurangkan haus plat imbangan dan memanjangkan hayat perkhidmatan produk.
04
Pemilihan bahan yang munasabah
Bahan plat imbangan dan cincin imbangan boleh dibuat daripada karbida permukaan, keluli aloi atau QT600Mn, besi tuang mulur aloi mengikut keperluan pengguna yang berbeza.
Kelebihan Syarikat
30 tahun penyelidikan dan pembangunan pengeluar pam pelbagai peringkat
Proses penghasilan bunyi
Syarikat ini mempunyai kekuatan yang kukuh, peralatan pengeluaran yang canggih, cara pengesanan yang sempurna dan sekumpulan bakat berkualiti tinggi. Kami menghasilkan pelbagai jenis produk dengan spesifikasi lengkap.
Melayan pengguna secara meluas
Ia digunakan secara meluas dalam arang batu, perlombongan, petroleum, industri kimia. tekstil, pembinaan bandar, pembuatan kertas, metalurgi, pengairan tanah ladang dan industri lain
Sistem pengurusan kualiti yang lengkap
Syarikat terus maju ke hadapan. berinovasi dan membangun, telah membentuk satu set lengkap sistem pengurusan kualiti dalam amalan jangka panjang, dan dilengkapi dengan pentauliahan pemasangan yang cekap dari segi teknikal dan pasukan perkhidmatan selepas jualan untuk melegakan kebimbangan anda.
Kapasiti pembuatan yang kuat
Pada masa ini, syarikat itu mengeluarkan 26 siri, 280 jenis dan lebih daripada 900 spesifikasi produk pam.
Soalan Lazim
S: APA MOQ ANDA?
S: APA SYARAT PEMBAYARAN ANDA?
S: APA SIJIL YANG ANDA ADA?
S: BAGAIMANA DENGAN WARANTI?
S: BOLEHKAH ANDA MELAKUKAN JENAMA OEM?
S: BAPAKAH WAKTU PENGHANTARAN?
S: ADAKAH ANDA SEBUAH SYARIKAT PENGILANG ATAU PERDAGANGAN?
S: BAGAIMANA UNTUK MENGGANTIKAN PARTS?
S: KUALITI BOLEH DIPERCAYAI?
S: BAGAIMANA NAK BELI PAM KAMI?
S: BOLEHKAH KAMI MENGUNJUNGI KILANG UNTUK MENGETAHUI TENTANG PROSES PENGELUARAN?
S: NEGARA APA YANG ANDA ADA PELANGGAN DI DUNIA?
Cool tags: pam lumpur buburan kumbahan, pengeluar pam lumpur buburan kumbahan China
Parameter produk
| Aliran(Q): | 4.5-5400m³/ H |
| Ketua (H): | 6-118m |
| Tekanan: | .06MPa.18MPa |
| berkaliber: | Kurang daripada atau sama dengan 300mm |
| Kuasa: | 1.1-1200kw |
| Suhu sederhana: | -20 darjah -260(melebihi 80 darjah, sila nyatakan) |
| Bahan: | Besi mulur/keluli tuang/logam tahan haus/getah/keluli tahan karat, dsb |
| Skop permohonan: | Ia digunakan secara meluas dalam metalurgi, perlombongan, arang batu, kuasa elektrik, bahan binaan dan sektor perindustrian lain untuk mengangkut buburan yang melelas dan menghakis yang mengandungi zarah pepejal dan juga buburan pelelas yang kuat dan berkepekatan tinggi. Boleh dijalankan secara bersiri atau selari mengikut keperluan. |
Sepasang
Pam buburanSeterusnya
Pam Slurry IndustriHantar pertanyaan














