Pam buburan pasir
Kepala (h): 6-118m
Tekanan: 0.06MPA-1.18MPA
Kaliber: Kurang daripada atau sama dengan 300mm
Kuasa: 1.1-1200kW
Suhu Sederhana: -20 darjah -260 (melebihi 80 darjah, sila nyatakan)
Bahan: besi/cast keluli/memakai - logam tahan/getah/keluli tahan karat, dll
Description/kawalan
Parameter teknikal
Pam buburan pasir
Pam buburan pasir adalah pam tugas berat - yang direka khusus untuk mengepam buburan tebal dan kasar yang mengandungi pasir, kerikil, dan pepejal lain. Ia mampu mengendalikan zarah -zarah besar dan jumlah cecair yang tinggi dengan mudah, menjadikannya penyelesaian yang ideal untuk situasi mengepam yang sukar dalam industri seperti perlombongan, penjanaan kuasa, pembinaan, dan pengorekan.
Parameter produk
| Sokongan tersuai | OEM, ODM, OBM |
| Sumber kuasa | Elektrik |
| Jenama | HNYB |
| Struktur | Pam air elektrik |
| Permohonan | Industri perlombongan, pengorekan, lombong, sedimen asap |
| Tempat asal | Henan, China |
| Kuasa | 1.1-1200kW |
| Saiz outlet | Kurang dari atau sama dengan 300mm |
| Aliran | 4.5-5400m³/ H |
| Kepala | 6-118m |
| Bahan | Besi/cast keluli/memakai - logam tahan/getah/keluli tahan karat, dll |
Video produk
Ciri -ciri produk
Kapasiti menyampaikan yang cekap:Pam buburan pasir mengamalkan sistem hidraulik maju dan menyampaikan saluran paip, yang boleh dengan cepat dan stabil menyampaikan mortar atau konkrit ke lokasi sasaran.
Ciri -ciri operasi yang fleksibel:Ia boleh dikendalikan dari jauh melalui sistem kawalan hidraulik, dan pengendali dapat mengawal dan memantau pam mortar dari kedudukan yang selamat di tapak pembinaan.
Rintangan haus yang kuat:Semua bahagian aliran pam buburan pasir diperbuat daripada keluli - berjajar ultra - polietilena berat molekul tinggi (uhmw - pe) Rintangan haus keluli karbon dan keluli tahan karat
Ciri -ciri pelbagai fungsi:Ia bukan sahaja boleh digunakan untuk menyampaikan mortar dan konkrit, tetapi juga untuk menyampaikan bahan -bahan lain, seperti pasir, mortar, simen, dan lain -lain. Ini menjadikan pam buburan pasir memainkan peranan penting dalam perlombongan, metalurgi, industri kimia dan industri lain.
01
Kecekapan tinggi dan penjimatan tenaga
Mematuhi pengeluaran khusus, kami mempunyai unik untuk pemilihan model produk, pembuatan acuan, dan proses pemutus komponen hidraulik.
02
Peralatan proses lanjutan
Untuk memastikan prestasi perhimpunan syarikat produk yang diimport di luar negeri pembersihan bahagian luar dari luar negara, dan setiap bahagian dibuang dengan baik sebelum perhimpunan akhir.
03
Struktur unik
Pasang cincin pengedap berbentuk O - pada permukaan mengawan baki Ringand pam untuk mengelakkan air tekanan tinggi - daripada memasuki ruang baki, mengurangkan memakai keseimbangan, dan memanjangkan hayat perkhidmatan produk.
04
Pemilihan bahan yang munasabah
Bahan plat keseimbangan dan cincin keseimbangan boleh memancarkan karbida permukaan, keluli aloi atau qt600mn, besi mulur aloi mengikut pengguna yang berbeza.
Kelebihan Syarikat
30 tahun penyelidikan dan pembangunan pengeluar pam pelbagai
Proses pengeluaran bunyi
Syarikat ini mempunyai kekuatan yang kuat, peralatan pengeluaran maju, cara pengesanan sempurna dan agroup tinggi - bakat berkualiti. WeProduce pelbagai produk dengan spesifikasi lengkap.
Melayani pengguna secara meluas
Ini digunakan secara meluas dalam arang batu, perlombongan, petroleum, industri kimia.Textile, pembinaan bandar, pembuatan kertas, metalurgi, ladang dan industri lain
Sistem Pengurusan Kualiti Lengkap
Syarikat terus memalsukan dan membangunkan dan membangunkan, telah melengkapkan satu set lengkap sistem pengurusan kualiti dalam jangka panjang -, dan dilengkapi dengan pentauliahan pemasangan yang kompeten dan selepas - pasukan perkhidmatan jualan untuk melegakan kebimbangan anda.
Kapasiti pembuatan yang kuat
Pada masa ini, syarikat menghasilkan 26 siri, 280 jenis dan lebih daripada 900 spesifikasi produk pam.
Pensijilan

pensijilan produk

pensijilan produk

pensijilan produk

Pembekal yang disahkan

Pembekal yang disahkan

Pembekal yang disahkan
Soalan Lazim
S: Apa moq anda?
S: Berapakah harga produk?
S: Apakah syarat pembayaran anda?
S: Sijil apa yang anda ada?
S: Bagaimana dengan jaminan?
S: Bolehkah anda melakukan jenama OEM?
S: Apa masa penghantaran?
S: Adakah anda syarikat pengeluar atau perdagangan?
S: Bagaimana untuk mengganti bahagian?
S: Kualiti boleh dipercayai?
S: Bagaimana untuk membeli pam kami?
S: Bolehkah kita melawat kilang untuk mengetahui tentang proses pengeluaran?
S: Negara apa yang anda ada pelanggan di dunia?
Cool tags: pam buburan pasir, pengeluar pam buburan pasir cina
Parameter produk
| Aliran (Q): | 4.5-5400m³/ H |
| Kepala (h): | 6-118m |
| Tekanan: | 0.06MPA-1.18MPA |
| Berkaliber: | Kurang dari atau sama dengan 300mm |
| Kuasa: | 1.1-1200kW |
| Suhu Sederhana: | -20 darjah -260 (di atas 80 darjah, sila nyatakan) |
| Bahan: | Besi/cast keluli/memakai - logam tahan/getah/keluli tahan karat, dll |
| Skop Permohonan: | Ia digunakan secara meluas dalam metalurgi, perlombongan, arang batu, kuasa elektrik, bahan binaan dan sektor perindustrian lain untuk mengangkut buburan yang kasar dan menghakis yang mengandungi zarah pepejal dan bahkan buburan konsentrasi tinggi yang kasar. Boleh dijalankan secara siri atau selari seperti yang diperlukan. |
Seterusnya
Pam buburan tenggelam sentrifugal menegakHantar pertanyaan













