Description/kawalan
Parameter teknikal
Pam Berbilang Peringkat Menegak Tekanan Tinggi
Pam Berbilang Peringkat Menegak Tekanan Tinggi ialah pam air berkecekapan tinggi yang mampu mengepam cecair dari bahagian bawah ke dalam peralatan penyimpanan atau bekalan. Ia mengguna pakai teknologi pendesak berbilang peringkat dan mempunyai kelebihan tekanan keluaran air yang tinggi, keluaran air yang besar, dan kecekapan tinggi.Pam emparan berbilang peringkat menegak sesuai untuk memberi tekanan atau mengedarkan air sejuk atau panas atau cecair serupa di bangunan bertingkat tinggi, lombong dalam, kemudahan memadam kebakaran, dsb.
Parameter Produk
| Sokongan tersuai | OEM, ODM, OBM |
| Sumber Kuasa | Elektrik |
| Nama Jenama | HNYB |
| Struktur | Pam air elektrik |
| Permohonan | Dandang Perindustrian, Utiliti Perindustrian, Pengairan dan Pertanian, Industri perlombongan, Pengambilan Air Mentah |
| Tempat Asal | Henan, China |
| kuasa | 1.1-132kw |
| Saiz Outlet | Kurang daripada atau sama dengan 150mm |
| Aliran | 1.4-160m³/ H |
| kepala | 1-160m |
| bahan | Besi tuang/besi mulur/keluli tuang/keluli tahan karat |
Video produk
Ciri-ciri Produk
Ciri-ciri utama pam berbilang peringkat menegak tekanan tinggi termasuk struktur padat, saiz kecil, ringan, hingar rendah, kesan penjimatan tenaga yang ketara, penyelenggaraan mudah dan prestasi yang stabil. Selain itu, pam emparan berbilang peringkat menegak adalah ringan dan memerlukan asas yang agak rendah, seterusnya mengurangkan kesukaran pemasangan dan penggunaan.
01
Kecekapan tinggi dan penjimatan tenaga
Mematuhi pengeluaran khusus, kami mempunyai kaedah unik untuk pemilihan model produk, pembuatan acuan, dan proses penuangan komponen hidraulik.
02
Peralatan proses lanjutan
Untuk memastikan prestasi pemasangan produk, syarikat anda mengimport peralatan pembersihan bahagian termaju dari luar negara, dan setiap bahagian ditamatkan dengan teliti sebelum pemasangan terakhir.
03
Struktur yang unik
Pasang cincin pengedap berbentuk O pada permukaan mengawan neraca ringankan pam untuk mengelakkan air bertekanan tinggi daripada memasuki ruang imbangan, mengurangkan haus plat imbangan dan memanjangkan hayat perkhidmatan produk.
04
Pemilihan bahan yang munasabah
Bahan plat imbangan dan cincin imbangan boleh dibuat daripada karbida permukaan, keluli aloi atau QT600Mn, besi tuang mulur aloi mengikut keperluan pengguna yang berbeza.
Kelebihan Syarikat
30 tahun penyelidikan dan pembangunan pengeluar pam pelbagai peringkat
Proses penghasilan bunyi
Syarikat ini mempunyai kekuatan yang kukuh, peralatan pengeluaran yang canggih, cara pengesanan yang sempurna dan sekumpulan bakat berkualiti tinggi. Kami menghasilkan pelbagai jenis produk dengan spesifikasi lengkap.
Melayan pengguna secara meluas
Ia digunakan secara meluas dalam arang batu, perlombongan, petroleum, industri kimia. tekstil, pembinaan bandar, pembuatan kertas, metalurgi, pengairan tanah ladang dan industri lain
Sistem pengurusan kualiti yang lengkap
Syarikat terus maju ke hadapan. berinovasi dan membangun, telah membentuk satu set lengkap sistem pengurusan kualiti dalam amalan jangka panjang, dan dilengkapi dengan pentauliahan pemasangan yang cekap dari segi teknikal dan pasukan perkhidmatan selepas jualan untuk melegakan kebimbangan anda.
Kapasiti pembuatan yang kuat
Pada masa ini, syarikat itu mengeluarkan 26 siri, 280 jenis dan lebih daripada 900 spesifikasi produk pam.
Pensijilan
Cipta penyelesaian komprehensif untuk pengurusan kecurian manusia yang cekap

pensijilan produk

pensijilan produk

pensijilan produk

Pembekal Disahkan

Pembekal Disahkan

Pembekal Disahkan
Soalan Lazim
S: APA MOQ ANDA?
S: BERAPA HARGA PRODUK?
S: APA SYARAT PEMBAYARAN ANDA?
S: APA SIJIL YANG ANDA ADA?
S: BAGAIMANA DENGAN WARANTI?
S: BOLEHKAH ANDA MELAKUKAN JENAMA OEM?
S: BAPAKAH WAKTU PENGHANTARAN?
S: ADAKAH ANDA SEBUAH SYARIKAT PENGILANG ATAU PERDAGANGAN?
S: BAGAIMANA UNTUK MENGGANTIKAN PARTS?
S: KUALITI BOLEH DIPERCAYAI?
S: BAGAIMANA NAK BELI PAM KAMI?
S: BOLEHKAH KAMI MENGUNJUNGI KILANG UNTUK MENGETAHUI TENTANG PROSES PENGELUARAN?
S: NEGARA APA YANG ANDA ADA PELANGGAN DI DUNIA?
Cool tags: pam berbilang peringkat menegak tekanan tinggi, pengeluar pam berbilang peringkat menegak tekanan tinggi China
Parameter produk
| Aliran(Q) | 1.4~160m³/h |
| Ketua(H) | 1~160m |
| kuasa | 1.1% 7e132kw |
| Saiz Outlet | Kurang daripada atau sama dengan 150mm |
| Suhu sederhana | -20 darjah ~120 darjah (penjelasan diperlukan apabila melebihi 80 darjah ) |
| bahan | besi tuang/besi mulur/keluli tuang/keluli tahan karat, dsb. |
| Permohonan | Sesuai untuk tekanan atau peredaran air panas dan sejuk atau cecair serupa di bangunan bertingkat tinggi, lombong dalam, kemudahan memadam kebakaran, dsb. |
Hantar pertanyaan













