Description/kawalan
Parameter teknikal
↵
Penerangan Produk

HNYB Electric Double diafragm Pump adalah sejenis pam yang direka khas untuk industri kimia, yang menggunakan satu atau lebih diafragma untuk membalas untuk mengangkut pelbagai cecair kimia. Manfaat teras pam ini adalah keupayaannya untuk mengendalikan bahan kimia dengan selamat dan cekap yang menghakis, sangat likat, mengandungi zarah pepejal atau tidak menentu. Pergerakan diafragma didorong oleh sumber kuasa luaran (biasanya pneumatik atau elektrik), yang melepaskan cecair di dalam ruang pam melalui injap outlet, sambil membentuk tekanan negatif di dalam ruang pam dan menghisap cecair baru melalui injap masuk.
Parameter produk
| Sokongan tersuai | OEM, ODM, OBM |
| Sumber kuasa | elektrik |
| Jenama | HNYB |
| Struktur | Pam diafragma |
| Permohonan | Industri Automotif, Industri Biofuel, Komersial |
| Tempat asal | Henan, China |
| Kuasa | 1.5-110kW |
| Saiz outlet | Kurang dari atau sama dengan 100mm |
| Aliran | 0.5-30m³/h |
| Kepala | 10-260m |
| Bahan | Besi tuang besi/besi/keluli tahan karat/keluli tahan karat |
Video produk
Ciri -ciri produk
1. Rintangan kakisan yang kuat: Pam diafragma dua kali ganda terbuat dari kakisan - bahan -bahan tahan, tidak dikurangkan oleh pelbagai bahan kimia seperti asid, alkali, dan garam, dan boleh mengangkut pelbagai cecair korosif.
2. Baik Diri - Prestasi Priming: Pam diafragma Double Electric dilengkapi dengan peranti priming -, yang dapat menyerap cecair dalam julat sedutan dengan sendirinya, dan dapat mengangkut cecair tanpa mengisi pam.
3. Operasi mudah: Selepas pam diafragma dua kali dimulakan, cecair boleh dijalankan secara automatik, tiada pelarasan manual diperlukan, dan operasi sangat mudah. Dan ia mempunyai fungsi seperti Dry Self - penyisihan dan penutupan automatik selepas pelepasan tekanan, yang sangat mudah.
4. Penyelenggaraan Mudah: Pam diafragma dua kali tidak memakai bahagian seperti galas dan anjing laut, kos penyelenggaraan yang rendah, penyelenggaraan yang mudah dan cepat, dan tidak memerlukan proses penyelenggaraan yang rumit.

Pensijilan produk

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

Pensijilan produk CE

Pensijilan produk EAC

Pembekal yang disahkan
Alamat kami
Taman Perindustrian Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, China
Nombor whatsapp
+86 158 3619 1545
E - mel
sales@hnybpumps.com

Soalan Lazim
01. Apa moq anda?
02. Apakah syarat pembayaran anda?
03. Sijil apa yang anda ada?
04. Adakah anda syarikat pembuatan atau perdagangan?
05. Bolehkah anda melakukan jenama OEM?
Cool tags: Pam diafragma double elektrik, China Electric Double diafragm Pump Manufacturers
Parameter produk
Kadar aliran: 0.5-30m³/ h
Angkat: 30-50m
Berkaliber: kurang daripada atau sama dengan 100mm
Kuasa: 1.5-110kW
Suhu sederhana: 0-150 darjah
Bahan: Aloi besi/aluminium aloi/plastik/getah/PTFE/keluli tahan karat, dan lain -lain.
Aplikasi: Pemprosesan Kimia, Rawatan Air Sisa, Pembuatan Cat, Pemprosesan Makanan, Pengeluaran Farmaseutikal, Perlombongan dan Pembinaan, Industri Automotif.
Sepasang
Pam diafragma kimiaSeterusnya
Pam diafragma tekanan tinggiHantar pertanyaan











