Description/kawalan
Parameter teknikal
Pam udara diafragma berganda
Pam diafragma tahan kimia HNYB adalah penyelesaian yang mantap dan boleh dipercayai yang direka untuk pemindahan cecair yang menghakis dan kasar. Dengan diafragma khusus yang tahan terhadap pakaian kimia, pam ini memastikan prestasi yang optimum dalam mengendalikan pelbagai bahan kimia yang agresif.
Parameter produk
Pam udara diafragma berganda
| Sokongan tersuai | OEM, ODM, OBM |
| Sumber kuasa | Pneumatik |
| Jenama | HNYB |
| Struktur | Pam udara diafragma berganda |
| Permohonan | Dandang perindustrian, utiliti perindustrian, pengairan dan pertanian, industri perlombongan, pengambilan air mentah |
| Tempat asal | Henan, China |
| Kuasa | 1.5-110kW |
| Saiz outlet | Kurang dari atau sama dengan 100mm |
| Aliran | 0.5-30m³/ H |
| Kepala | 30-50m |
| Bahan | Besi tuang besi/besi/keluli tahan karat/keluli tahan karat |
Video produk
Ciri -ciri produk
Syarikat kami adalah pengeluar profesional yang mengkhususkan diri dalam pengeluaran. Ia adalah pengeluar pam panggung multi - terbesar di Central dan South China.it mempunyai lebih daripada 30 tahun sejarah pengeluaran, siri produk mempunyai spesifikasi lengkap dan pelbagai aplikasi.
01
Kecekapan tinggi dan penjimatan tenaga
Mematuhi pengeluaran khusus, kami mempunyai unik untuk pemilihan model produk, pembuatan acuan, dan proses pemutus komponen hidraulik.
02
Peralatan proses lanjutan
Untuk memastikan prestasi perhimpunan syarikat produk yang diimport di luar negeri pembersihan bahagian luar dari luar negara, dan setiap bahagian dibuang dengan baik sebelum perhimpunan akhir.
03
Struktur unik
Pasang cincin pengedap berbentuk O - pada permukaan mengawan baki dan pam untuk mengelakkan air tekanan tinggi - daripada memasuki ruang baki, mengurangkan memakai keseimbangan, dan memanjangkan hayat perkhidmatan produk.
04
Pemilihan bahan yang munasabah
Bahan plat keseimbangan dan cincin keseimbangan boleh memancarkan karbida permukaan, keluli aloi atau qt600mn, besi mulur aloi mengikut pengguna yang berbeza.
Kelebihan Syarikat
30 tahun penyelidikan dan pembangunan pengeluar pam pelbagai
Proses pengeluaran bunyi
Syarikat ini mempunyai kekuatan yang kuat, peralatan pengeluaran maju, cara pengesanan sempurna dan agroup tinggi - bakat berkualiti. WeProduce pelbagai produk dengan spesifikasi lengkap.
Melayani pengguna secara meluas
Ini digunakan secara meluas dalam arang batu, perlombongan, petroleum, industri kimia.Textile, pembinaan bandar, pembuatan kertas, metalurgi, ladang dan industri lain
Sistem Pengurusan Kualiti Lengkap
Syarikat terus memalsukan dan membangunkan dan membangunkan, telah melengkapkan satu set lengkap sistem pengurusan kualiti dalam jangka panjang -, dan dilengkapi dengan pentauliahan pemasangan yang kompeten dan selepas - pasukan perkhidmatan jualan untuk melegakan kebimbangan anda.
Kapasiti pembuatan yang kuat
Pada masa ini, syarikat menghasilkan 26 siri, 280 jenis dan lebih daripada 900 spesifikasi produk pam.
Soalan Lazim
S: Apa moq anda?
S: Apakah syarat pembayaran anda?
S: Sijil apa yang anda ada?
S: Bagaimana dengan jaminan?
S: Bolehkah anda melakukan jenama OEM?
S: Apa masa penghantaran?
S: Adakah anda syarikat pengeluar atau perdagangan?
S: Bagaimana untuk mengganti bahagian?
S: Kualiti boleh dipercayai?
S: Bagaimana untuk membeli pam kami?
S: Bolehkah kita melawat kilang untuk mengetahui tentang proses pengeluaran?
S: Negara apa yang anda ada pelanggan di dunia?
Cool tags: Pam Udara Diafragma Double, China Double Dimhragm Air Pump Manufacturers
Parameter produk
| Kadar aliran (q): | 0.5~30m³/h |
| Kepala (h): | 0~ 50m |
| Tekanan: | 0mpa ~ 0.5mpa (Obar ~ 5bar) |
| Kuasa: | 1.5 ~ 110kW |
| Suhu Cecair: | 0 darjah ~ 150 darjah (32 darjah f ~ 302 darjah f) |
| Bahan: | Sekutu aluminium, polipropilena, keluli tahan karat, besi tuang, dll |
| Permohonan: | Ia digunakan untuk mengangkut cecair yang menghakis dan berbutir yang berbeza, cecair khas dengan kelikatan yang tinggi, tidak menentu, mudah terbakar dan letupan, sangat toksik, dan sebagainya. |
Seterusnya
Pam Skru ProgresifHantar pertanyaan














