Description/kawalan
Parameter teknikal
Pam diafragma keluli tahan karat

QBY dan DBY Pam diafragma keluli tahan karat adalah jenis baru jentera menyampaikan, diperbuat daripada keluli tahan karat dan menggunakan udara termampat sebagai sumber kuasa. Mereka bukan sahaja mempunyai rintangan kakisan yang sangat baik, tetapi juga dapat mengekalkan keadaan kerja yang stabil di bawah persekitaran yang keras seperti tekanan tinggi dan suhu tinggi. Mereka boleh mengepam pelbagai cecair yang menghakis, cecair yang mengandungi zarah, kelikatan tinggi, cecair yang tidak menentu, mudah terbakar, dan sangat toksik.
Parameter produk
| Sokongan tersuai | OEM, ODM, OBM |
| Sumber kuasa | Elektrik |
| Jenama | HNYB |
| Struktur | Pam air elektrik/ pneumatik |
| Permohonan | Dandang perindustrian, utiliti perindustrian, pengairan dan pertanian, industri perlombongan, pengambilan air mentah |
| Tempat asal | Henan, China |
| Kuasa | 1.5-110kW |
| Saiz outlet | Kurang dari atau sama dengan 100mm |
| Aliran | 0.5-30m³/ H |
| Kepala | 30-50m |
| Bahan | Aloi besi/aluminium aloi/plastik/getah/ptfe/keluli tahan karat |
Video produk
Ciri -ciri produk
Pam diafragma keluli tahan karat tidak memerlukan elektrik dan boleh digunakan dengan selamat dan boleh dipercayai di tempat -tempat yang mudah terbakar dan letupan.
Pam diafragma keluli tahan karat mempunyai struktur mudah dan beberapa bahagian terdedah. Pam mempunyai struktur mudah dan mudah dipasang dan diselenggara. Pam diafragma keluli tahan karat mempunyai kadar aliran yang luas dan prestasi lulus yang baik. Ia mengamalkan saluran aliran besar anti - reka bentuk komponen hidraulik penyumbatan, yang secara berkesan boleh lulus bahan berserabut 5 kali diameter pam dan zarah pepejal dengan diameter kira -kira 50% daripada diameter pam.
Pam diafragma keluli tahan karat boleh menyesuaikan kepala dan kadar aliran tanpa stepless melalui pembukaan injap (tekanan udara diselaraskan antara 1-7kgf/cm2).
Pam diafragma keluli tahan karat tidak memerlukan pengairan dan lencongan air, ketinggian sedutan air dapat mencapai 7m, kepala dapat mencapai 50m, dan tekanan keluar lebih besar daripada atau sama dengan 6kgf/cm2.

Pensijilan produk

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

Pensijilan produk CE

Pensijilan produk EAC

Pembekal yang disahkan
Alamat kami
Taman Perindustrian Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, China
Nombor whatsapp
+86 158 3619 1545
E - mel
sales@hnybpumps.com

Soalan Lazim
01. Apa moq anda?
02. Apakah syarat pembayaran anda?
03. Sijil apa yang anda ada?
04. Adakah anda syarikat pembuatan atau perdagangan?
05. Bolehkah anda melakukan jenama OEM?
06. Berapakah masa penghantaran?
Cool tags: Pam diafragma keluli tahan karat, China diafragma pam pengeluar keluli tahan karat
Parameter produk
| Kadar aliran: | 0.5-30m³/ H |
| Angkat: | 30-50m |
| Berkaliber: | Kurang dari atau sama dengan 100mm |
| Kuasa: | 1.5-110kW |
| Suhu Sederhana: | 0-150 darjah |
| Bahan: | Cast besi/aluminium aloi/plastik/getah/ptfe/keluli tahan karat, dan lain -lain. |
| Kakisan - Bahan Resistant: | Dibina dengan bahan yang tahan terhadap kakisan, pam mengekalkan ketahanan dan kebolehpercayaan, walaupun terdedah kepada bahan kimia yang agresif. |
| Toleransi lari kering: | Mampu menjalankan kering untuk tempoh yang singkat tanpa kerosakan, memberikan ketahanan tambahan kepada variasi bekalan kimia dan meningkatkan kebolehpercayaan operasi keseluruhan. |
| Aplikasi: | Pembuatan kimia, industri petrokimia, loji rawatan air, pengeluaran farmaseutikal, bahan kimia pertanian. |
Sepasang
tidakSeterusnya
Pam Vakum Cincin Cecair IndustriHantar pertanyaan











