Description/kawalan
Parameter teknikal
pam buburan kecil

Pam buburan kecil biasanya digunakan untuk memindahkan cecair dengan zarah pepejal yang digantung di dalamnya. Pam ini biasanya digunakan dalam pelbagai industri seperti perlombongan, pembinaan, rawatan air sisa, dan pertanian. Mereka direka untuk mengendalikan bahan -bahan yang kasar dan sering padat dan mudah alih untuk penggunaan mudah dalam pelbagai aplikasi.
Parameter produk
| Sokongan tersuai | OEM, ODM, OBM |
| Sumber kuasa | Elektrik |
| Jenama | HNYB |
| Struktur | Pam air elektrik |
| Permohonan | Industri perlombongan, pengorekan, lombong, sedimen asap |
| Tempat asal | Henan, China |
| Kuasa | 1.1-1200kW |
| Saiz outlet | Kurang dari atau sama dengan 300mm |
| Aliran | 4.5-5400m³/ H |
| Kepala | 6-118m |
| Bahan | Besi/cast keluli/memakai - logam tahan/getah/keluli tahan karat, dll |
Ciri -ciri produk
Pam buburan kecil adalah padat, mudah alih, pakai - tahan, dan mudah digunakan. Diperbuat daripada bahan -bahan tahan haus -, mereka memanjangkan hayat perkhidmatan mereka di bawah keadaan yang keras dan dapat mengangkut cecair dengan berkesan yang mengandungi kepekatan tinggi pepejal yang digantung. Mereka digunakan secara meluas dalam perlombongan, pembinaan, rawatan air sisa, pemprosesan perindustrian, dan ladang lain.
01
Kecekapan tinggi dan penjimatan tenaga
Mematuhi pengeluaran khusus, kami mempunyai unik untuk pemilihan model produk, pembuatan acuan, dan proses pemutus komponen hidraulik.
02
Peralatan proses lanjutan
Untuk memastikan prestasi perhimpunan syarikat produk yang diimport di luar negeri pembersihan bahagian luar dari luar negara, dan setiap bahagian dibuang dengan baik sebelum perhimpunan akhir.
03
Struktur unik
Pasang cincin pengedap berbentuk O - pada permukaan mengawan baki dan pam untuk mengelakkan air tekanan tinggi - daripada memasuki ruang baki, mengurangkan memakai keseimbangan, dan memanjangkan hayat perkhidmatan produk.
04
Pemilihan bahan yang munasabah
Bahan plat keseimbangan dan cincin keseimbangan boleh memancarkan karbida permukaan, keluli aloi atau qt600mn, besi mulur aloi mengikut pengguna yang berbeza.
Kelebihan Syarikat
30 tahun penyelidikan dan pembangunan pengeluar pam pelbagai
Proses pengeluaran bunyi
Syarikat ini mempunyai kekuatan yang kuat, peralatan pengeluaran maju, cara pengesanan sempurna dan agroup tinggi - bakat berkualiti. WeProduce pelbagai produk dengan spesifikasi lengkap.
Melayani pengguna secara meluas
Ini digunakan secara meluas dalam arang batu, perlombongan, petroleum, industri kimia.Textile, pembinaan bandar, pembuatan kertas, metalurgi, ladang dan industri lain
Sistem Pengurusan Kualiti Lengkap
Syarikat terus memalsukan dan membangunkan dan membangunkan, telah melengkapkan satu set lengkap sistem pengurusan kualiti dalam jangka panjang -, dan dilengkapi dengan pentauliahan pemasangan yang kompeten dan selepas - pasukan perkhidmatan jualan untuk melegakan kebimbangan anda.
Kapasiti pembuatan yang kuat
Pada masa ini, syarikat menghasilkan 26 siri, 280 jenis dan lebih daripada 900 spesifikasi produk pam.
Pensijilan
Buat penyelesaian yang komprehensif untuk pengurusan kecurian manusia yang cekap

pensijilan produk

pensijilan produk

pensijilan produk

Pembekal yang disahkan

Pembekal yang disahkan

Pembekal yang disahkan
Soalan Lazim
S: Apa moq anda?
S: Berapakah harga produk?
S: Apakah syarat pembayaran anda?
S: Sijil apa yang anda ada?
S: Bagaimana dengan jaminan?
S: Bolehkah anda melakukan jenama OEM?
S: Apa masa penghantaran?
S: Adakah anda syarikat pengeluar atau perdagangan?
S: Bagaimana untuk mengganti bahagian?
S: Kualiti boleh dipercayai?
S: Bagaimana untuk membeli pam kami?
S: Bolehkah kita melawat kilang untuk mengetahui tentang proses pengeluaran?
S: Negara apa yang anda ada pelanggan di dunia?
Cool tags: pam buburan kecil, pengeluar pam buburan kecil china
Parameter produk
| Aliran (Q): | 4.5-5400m³/ H |
| Kepala (h): | 6-118m |
| Tekanan: | 0.06MPA-1.18MPA |
| Berkaliber: | Kurang dari atau sama dengan 300mm |
| Kuasa: | 1.1-1200kW |
| Suhu Sederhana: | -20 darjah -260 (melebihi 80 darjah, sila nyatakan) |
| Bahan: | Besi/cast keluli/memakai - logam tahan/getah/keluli tahan karat, dll |
| Skop Permohonan: | Ia digunakan secara meluas dalam metalurgi, perlombongan, arang batu, kuasa elektrik, bahan binaan dan sektor perindustrian lain untuk mengangkut buburan yang kasar dan menghakis yang mengandungi zarah pepejal dan bahkan buburan konsentrasi tinggi yang kasar. Boleh dijalankan secara siri atau selari seperti yang diperlukan. |
Sepasang
Pam enap cemar air sisaSeterusnya
Pam buburan menegakHantar pertanyaan












