pam air dandang mendatar
Angkat: 50 ~ 1800m
Kaliber: Kurang daripada atau sama dengan 300mm
Kuasa: 3 ~ 1600kW
Suhu Sederhana: -20 darjah ~ 150 darjah (perlu menjelaskan jika lebih tinggi daripada 80C)
Bahan: Besi besi/besi/keluli tahan karat/keluli tahan karat, dll.
Description/kawalan
Parameter teknikal
Penerangan Produk

Pam air dandang mendatar adalah peralatan penting yang digunakan khusus untuk mengedarkan air panas atau stim di dalam dandang untuk memenuhi permintaan air dandang. Oleh kerana suhu tinggi dan ciri -ciri tekanan tinggi medium kerja, pam air dandang mendatar memerlukan keperluan yang lebih ketat dalam reka bentuk dan struktur. Ia biasanya diperbuat daripada bahan tahan tahan suhu tinggi dan tahan kakisan untuk memastikan ia dapat mengekalkan keadaan kerja yang stabil di bawah persekitaran suhu tinggi. Impeller, anjing laut dan komponen lain pam air dandang juga akan direka khas mengikut keadaan kerja untuk memenuhi keperluan khas sistem dandang.
Parameter produk
| Sokongan tersuai | OEM, ODM, OBM |
| Sumber kuasa | Elektrik |
| Jenama | HNYB |
| Struktur | Pam peringkat tunggal |
| Permohonan | Industri Biofuel, Bangunan Komersial, Kemudahan Perindustrian, Pemesinan, Marin, Perlombongan |
| Tempat asal | Henan, China |
| Kuasa | Penyesuaian |
| Saiz outlet | Kurang dari atau sama dengan 300mm |
| Aliran | 1.6-1200m³/ H |
| Kepala | 8-140m |
| Bahan | Cast Steel/Stainless Steel |
Video produk
Ciri -ciri produk
Kecekapan tinggi:Pam air dandang mendatar mempunyai ciri -ciri kecekapan tinggi dan tekanan tinggi, yang dapat memenuhi keperluan dandang di bawah suhu tinggi dan tekanan tinggi.
Kebolehpercayaan:Reka bentuk pam air dandang mendatar memberi tumpuan kepada ketepatan dan integriti operasi untuk memastikan kebolehpercayaan yang tinggi dan jangka hayat peralatan.
Kestabilan:Struktur reka bentuk pam air dandang mendatar adalah munasabah, yang dapat memberikan aliran air dan tekanan yang stabil, dengan itu memastikan operasi yang selamat dari sistem dandang.
Penjimatan Tenaga:Pemilihan dan penggunaan pam air dandang mendatar dapat mengawal penggunaan tenaga sistem dandang dengan berkesan, mengurangkan sisa tenaga dan perbelanjaan kos.
Penyelenggaraan yang mudah:Pembongkaran dan pemasangan pam air dandang mendatar sangat mudah, dan penyelenggaraan dan penyelenggaraan juga agak mudah, yang dapat memenuhi keperluan pengguna yang diperibadikan.

Pensijilan produk

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

Pensijilan produk CE

Pensijilan produk EAC

Pembekal yang disahkan
Alamat kami
Taman Perindustrian Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, China
Nombor whatsapp
+86 158 3619 1545
E - mel
sales@hnybpumps.com

Soalan Lazim
01. Apa moq anda?
02. Apakah syarat pembayaran anda?
03. Sijil apa yang anda ada?
04. Adakah anda syarikat pembuatan atau perdagangan?
05. Bolehkah anda melakukan jenama OEM?
06. Berapakah masa penghantaran?
Cool tags: Pam air dandang mendatar, pengeluar pam air dandang mendatar China
Parameter produk
| Julat Aliran: | 3.7~1350m³/h |
| Kepala: | 50~1800m |
| Berkaliber: | Kurang dari atau sama dengan 300mm |
| Kuasa: | 3 ~ 1600kW |
| Suhu Sederhana: | -20 darjah ~ 150 darjah (perlu menjelaskan sama ada lebih tinggi daripada 80 darjah) |
| Bahan: | Cast besi/mulur besi/keluli cast/keluli tahan karat, dll. |
| Skop Permohonan: | Mengangkut air bersih atau cecair khas yang tidak mengandungi atau mengandungi sejumlah kecil zarah pepejal, terutamanya digunakan untuk bekalan air, perlombongan dan perkampungan air, bekalan air yang tinggi, |
Sepasang
Pam Empar Tekanan TinggiSeterusnya
Pam empar multistageHantar pertanyaan










