Description/kawalan
Parameter teknikal
Penerangan Produk

D (p) md (p) self - mengimbangi pam multistage adalah satu - casing segmen pam sentrifugal multistage. Ia dioptimumkan dan direka menggunakan teknologi analisis medan aliran CFD, dan sangat cekap, tenaga - penjimatan, dan mempunyai prestasi yang sangat baik. Daya paksi boleh menjadi diri - seimbang, dan tidak perlu menggunakan struktur pengimbangan, yang mengurangkan kebocoran dan meningkatkan kecekapan. Ia sesuai untuk industri seperti petroleum, industri kimia, metalurgi, kilang, lombong, dan bekalan air bandar dan saliran.
Parameter produk
| Sokongan tersuai | OEM, ODM, OBM |
| Sumber kuasa | Enjin diesel atau motor elektrik |
| Jenama | HNYB |
| Struktur | Pam multistage |
| Permohonan | Dandang perindustrian, utiliti perindustrian, pengairan dan pertanian, industri perlombongan, pengambilan air mentah |
| Tempat asal | Henan, China |
| Kuasa | 3-1600kW |
| Saiz outlet | Kurang dari atau sama dengan 300mm |
| Aliran | 3.7-1350m³/ h |
| Kepala | 50-1800m |
| Bahan | Besi besi/besi/keluli tahan karat/keluli tahan karat |
Video produk
Makna model


Ciri -ciri struktur

Ciri -ciri produk
1. Impellers, Panduan Bulan dan Aliran Lain - Bahagian lulus dioptimumkan dan direka menggunakan teknologi analisis medan aliran CFD, yang sangat cekap;
2. Segel statik di antara seksyen sedutan, bahagian tengah dan bahagian pelepasan pam mengadopsi meterai muka logam ditambah dengan meterai muka akhir cincin dua, dan meterai aci pam mengadopsi tinggi - pengisi ramie atau meterai mekanikal, yang selamat dan boleh dipercayai;
3. Impeller peringkat - yang pertama dari beberapa model pam mengamalkan struktur sedutan -, yang menjadikan pam mempunyai prestasi anti - yang baik;
4. Rotor mengamalkan proses pengimbangan statik dan dinamik untuk mengawal runout rotor dengan ketat, dan pam berjalan lancar dengan getaran yang rendah;
5. Galas mengamalkan struktur pemasangan sesendal, yang diperbesarkan, mudah dibongkar dan memuatkan - yang membawa kapasiti yang kuat dan hayat perkhidmatan yang panjang;
6. Aci diperbuat daripada keluli karbon berkualiti tinggi -, keluli aloi atau keluli tahan karat, dan telah menjalani proses rawatan haba yang banyak, dengan ketegaran yang tinggi dan kestabilan yang baik;
7. Struktur kedudukan bahu yang unik diterima pakai, dan kedudukan pendesak lebih dipercayai dan operasi itu selamat;
8. Seksyen sedutan dan pelepasan pam diperbuat daripada - yang berkualiti tinggi -, yang bukan sahaja memastikan kecekapan hidraulik, tetapi juga memastikan kebolehpercayaan operasi produk; 9. Komponen pendesak dan pemutar disusun secara simetri, dan daya paksi yang dihasilkan oleh pendesak mengimbangi satu sama lain, dan daya paksi boleh seimbang secara automatik, tanpa perlu menggunakan mekanisme mengimbangi, dengan bahagian yang lebih sedikit memakai dan pemasangan dan penyelenggaraan yang mudah.
Pensijilan produk

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

Pensijilan produk CE

Pensijilan produk EAC

Pembekal yang disahkan
Alamat kami
Taman Perindustrian Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, China
Nombor whatsapp
+86 158 3619 1545
E - mel
sales@hnybpumps.com

Soalan Lazim
01. Apa moq anda?
02. Apakah syarat pembayaran anda?
03. Sijil apa yang anda ada?
04. Adakah anda syarikat pembuatan atau perdagangan?
05. Bolehkah anda melakukan jenama OEM?
06. Berapakah masa penghantaran?
Cool tags: d (p) md (p) diri - mengimbangi pam multistage, China d (p) md (p) self - mengimbangi pengeluar pam multistage
| Julat Aliran: | 3.7~1350m³/h |
| Kepala: | 50~1800m |
| Berkaliber: | Kurang dari atau sama dengan 300mm |
| Kuasa: | 3 ~ 5000KW |
| Suhu Sederhana: | -20 darjah ~ 160 darjah (perlu menjelaskan sama ada lebih tinggi daripada 80 darjah) |
| Bahan: | Cast besi/mulur besi/keluli cast/keluli tahan karat, dll. |
| Skop Permohonan: | Mengangkut air bersih atau cecair khas yang tidak mengandungi atau mengandungi sejumlah kecil zarah pepejal, terutamanya digunakan untuk bekalan air, perlombongan dan perkampungan air, bekalan air yang tinggi, |
Seterusnya
Pam air suapan dandang air panasHantar pertanyaan









