Sentrifugal Tinggi Tekanan Air Pam
Lif: 50~1800m
Kaliber: Kurang daripada atau sama kepada 300mm
Kuasa: 3~1600kw
Sederhana suhu: -20 darjah ~150 darjah (perlu untuk jelaskan jika ia adalah lebih tinggi daripada 80 darjah )
Bahan: tuang besi/multil besi/cast keluli/stainless keluli, dll.
Description/kawalan
Parameter teknikal
Sentrifugal Tinggi Tekanan Air Pam

HNYB Mendatar Berbilang Peringkat Sentrifugal Pam boleh pengangkutan bersih air tanpa pepejal zarah (pelelas), bebas dari digantung jirim ataulain cecair dengan fizikal dan kimia sifat serupa untuk bersih air. lt boleh juga digunakan untukpengangkutan panas air, minyak, menghakis atau kasar media, dsb. dengan berubah bahan daripada the pam (atau bahan daripada pam aliran bahagian), pengedap bentuk dan penambahan a penyejukan sistem.
Produk Parameter
| Disesuaikan sokongan | OEM, ODM, OBM |
| Kuasa Sumber | Elektrik |
| Jenama Nama | HNYB |
| Struktur | Elektrik air pam |
| Permohonan | |
| Tempat daripada Asal | Henan, China |
| Kuasa | 3-1600kw |
| Cawangan Saiz | Kurang daripada atau sama kepada 300mm |
| Aliran | 3.7-1350m³/h |
| Ketua | 50-1800m |
| Bahan | Tuang besi% 2fductile besi% 2fcast keluli% 2fsstainless keluli |
Produk Ciri-ciri
Our company is a professional horizontal multistage centrifugal pump manufacturers specializing in the production of D, DF, DY, MD, and other single-suction multi-stage segmented centrifugal pumps.
Pelbagai peringkat emparan pam dalam siri adalah yang terbesar berbilang peringkat pam pengilang dalam Tengah dan Selatan China. Ia mempunyai lebih daripada 30 tahun pengeluaran sejarah% 2c produk siri mempunyai lengkap spesifikasi dan a lebar julat daripada aplikasi.
01
Tinggi kecekapan dan tenaga penjimatan
Mematuhi kepada khusus pengeluaran, kami mempunyai kaedah unik untuk produk model pemilihan% 2c acuan pembuatan% 2c dan pemutus proses daripada hidraulik komponen.
02
Lanjutan proses peralatan
Dalam perintah untuk memastikan perhimpunan prestasi produk kami syarikat diimport maju bahagian pembersihan peralatan dari luar negara, dan setiap bahagian telah berhati-hati didekan sebelum itu akhir perhimpunan.
03
Unik struktur
Pasang an berbentuk O pengedap cincin pada itu mengawan permukaan daripada baki ringan itu pam untuk mencegah tekanan tinggi air dari masuk itu baki ruang% 2c kurangkan plat imbangan pakai% 2c dan memanjangkan produk perkhidmatan kehidupan.
04
Munasabah pemilihan daripada bahan
bahan daripada kiasan plat dan imbangan cincin boleh dibuat daripada permukaan karbida, aloi keluli atau QT600Mn, aloi mulur tuang besi mengikut untuk berbeza keperluan pengguna.
Syarikat Kelebihan
30 tahun penyelidikan dan pembangunan pelbagai peringkat pam pengilang
Bunyi pengeluaran proses
syarikat mempunyai kuat kekuatan% 2c maju pengeluaran peralatan% 2csempurna pengesanan bermakna dan kumpulan daripada berkualiti tinggi bakat. Weproduce a luas julat daripada produk dengan lengkap spesifikasi.
Secara meluas berkhidmat pengguna
lt ialah meluas digunakan dalam arang batu, perlombongan,petroleum, kimia industri.tekstil, bandar pembinaan, pembuatan kertas, metalurgi, ladangpengairan dan lain-lain industri
Lengkap kualiti pengurusan sistem
syarikat keeps penempaan ahead.berinovasi dan membangun, telah terbentuk a lengkap set daripada pengurusan kualiti sistem dalam amalan jangka panjang, dan adalah dilengkapi dengan teknikal cekap pemasangan pentauliahan dan selepas jualan perkhidmatan pasukan untuk melegakan anda kebimbangan.
Kuat pembuatan kapasiti
Pada sekarang, the syarikat menghasilkan 26 siri, 280 varietas dan lebih daripada 900 spesifikasi daripada pam produk.
Pensijilan
Cipta a komprehensif penyelesaian untuk cekap manusia kecurian pengurusan

produk pensijilan

produk pensijilan

produk pensijilan

Disahkan Pembekal

Disahkan Pembekal

Disahkan Pembekal
Soalan lazim
Q: APA'S YOUR MOQ?
Q: APA IALAH ITU HARGA DARI PRODUK?
Q: APA'S ANDAR PEMBAYARAN SYARAT?
Q: APA SIJIL LAKUKAN ANDA MEMPUNYAI?
Q: HOW KIRA-KIRA ITU JAMINAN?
Q: BOLEH ANDA DO OEM JENAMA?
Q: WHATIS THE PENGHANTARAN MASA?
Q: ARE YOU A PENGILANG ATAU PERDAGANGAN SYARIKAT?
Q: HOW UNTUK GANTI BAHAGIAN?
Q: KUALITI BOLEH DIPERCAYAI?
Q: HOW KEPADA BELI LUAR PAM?
Q: BOLEH KAMI LAWATI KILANG UNTUK BELAJAR TENTANG PENGELUARAN PROSES?
Q: APA NEGARA LAKUKAN ANDA MEMPUNYAI PELANGGAN DALAM ITU DUNIA?
Cool tags: emparan tinggi tekanan air pam% 2c China emparan tinggi tekanan air pam pengeluar
| Aliran julat: | 3.7~1350m³/h |
| Kepala: | 50~1800m |
| Berkaliber: | Kurang daripada atau sama kepada 300mm |
| Kuasa: | 3% 7e1600kw |
| -20 darjah ~150 darjah (perlu untuk jelaskan jika ia ialah lebih tinggi daripada 80 darjah ) | |
| Bahan: | Tuang besi% 2fductile besi% 2fcast keluli% 2fsstainless keluli% 2c dll. |
| Skop daripada permohonan: | Pengangkutan bersih air atau khas cecair itu jangan tidak mengandungi atau mengandungi a kecil jumlah pepejal zarah, terutamanya digunakan untuk perindustrian, perlombongan dan bandar air bekalan dan saliran, bertekanan air bekalan untuk bertingkat tinggi bangunan, taman penyiram pengairan, api tekanan% 2c jarak jauh air penghantaran% 2c pemanasan % 2c bilik mandi dan lain-lain panas dan sejuk air peredaran tekanan dan peralatan menyokong dll. |

Sepasang
Pam dandang wapSeterusnya
Pam Air Empar Tekanan TinggiHantar pertanyaan












