Pam pelbagai enjin diesel
Ketua 10 ~ 1800m
Berkaliber kurang daripada atau sama dengan 300mm
Kuasa 3 ~ 1600kW
Suhu sederhana -20 darjah ~ 150 darjah (perlu menjelaskan sama ada lebih tinggi daripada 80 darjah)
Bahan Cast Iron/Gultil Besi/Keluli Cast/Keluli Tahan Karat, dll
Description/kawalan
Parameter teknikal
Penerangan Produk

Pam Multistage Engine Diesel adalah peranti mekanikal yang didorong oleh enjin diesel, yang terus menekankan cecair dalam selongsong pam melalui pelbagai pendesak yang disambungkan secara siri. Pam jenis ini digunakan terutamanya pada masa -masa yang memerlukan kepala yang lebih tinggi dan kadar aliran yang lebih besar, untuk menyampaikan air bersih tanpa zarah pepejal dan dengan suhu di bawah 80 darjah atau cecair dengan sifat fizikal dan kimia yang serupa dengan air yang bersih. Ia digunakan secara meluas di lombong, kilang, projek saliran bandar, pengairan tanah ladang dan majlis -majlis lain.
Parameter produk
| Sokongan tersuai | OEM, ODM, OBM |
| Sumber kuasa | Enjin diesel |
| Jenama | HNYB |
| Struktur | Pam multistage |
| Permohonan | Dandang perindustrian, utiliti perindustrian, pengairan dan pertanian, industri perlombongan, pengambilan air mentah |
| Tempat asal | Henan, China |
| Kuasa | 3 ~ 1600kW |
| Saiz outlet | Kurang dari atau sama dengan 300mm |
| Aliran | 3.7~1350m³/h |
| Kepala | 10~1800m |
| Bahan | Besi tuang besi/besi/keluli tahan karat/keluli tahan karat |
Video produk
Ciri -ciri struktur


Senario aplikasi
Industri Petrokimia:Pam pelbagai enjin diesel digunakan terutamanya untuk pengangkutan minyak mentah, pengangkutan minyak siap dan peredaran sederhana kimia. Oleh kerana kebanyakan media petrokimia mudah terbakar, letupan, toksik dan lain -lain, kebolehpercayaan pam sangat tinggi. Pam pelbagai enjin diesel telah menjadi salah satu peralatan dalam bidang ini dengan prestasi stabil dan kuasa yang kuat.
Projek Konservasi Air:Pam pelbagai enjin diesel sering digunakan dalam bekalan air, saliran dan sistem pengairan. Sebagai contoh, dalam sistem bekalan air bandar, pam pelbagai enjin diesel dapat memberikan tekanan air yang stabil untuk memastikan keperluan air penduduk dan perusahaan.
Pengairan tanah ladang:Dalam sistem pengairan tanah, pam pelbagai enjin diesel dapat mengepam air dari sumber air untuk memastikan keperluan pengairan tanaman.
Kejuruteraan Kapal dan Marin:Pam pelbagai enjin diesel digunakan secara meluas dalam sistem kuasa kapal, sistem penyejukan dan sistem air balast kerana kuasa mereka yang kuat dan prestasi yang boleh dipercayai. Di samping itu, pam pelbagai enjin diesel juga memainkan peranan penting dalam proses penggerudian dan pengeluaran platform luar pesisir.

Pensijilan produk

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

Pensijilan produk CE

Pensijilan produk EAC

Pembekal yang disahkan
Alamat kami
Taman Perindustrian Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, China
Nombor whatsapp
+86 158 3619 1545
E - mel
sales@hnybpumps.com

Cool tags: Pam Multistage Engine Diesel, Pengilang Pam Multistage Engine Diesel China
| Aliran | 3.7~1350m³/h |
| Kepala | 10~1800m |
| Berkaliber | Kurang dari atau sama dengan 300mm |
| Kuasa | 3 ~ 1600kW |
| Suhu sederhana | -20 darjah ~ 150 darjah (perlu menjelaskan sama ada lebih tinggi daripada 80 darjah) |
| Bahan | Cast besi/mulur besi/keluli cast/keluli tahan karat, dll |
| Skop Permohonan: | Mengangkut air bersih atau cecair khas yang tidak mengandungi atau mengandungi sejumlah kecil zarah pepejal, terutamanya digunakan untuk bekalan air, perlombongan dan perkampungan air, bekalan air yang tinggi, |
Sepasang
tidakSeterusnya
Pam Kes Split Engine Diesel untuk PengairanHantar pertanyaan










