Pam sentrifugal sedutan berganda
Kepala (H): 10-260m
Tekanan: 0.1mpa-2.6mpa (1bar-26bar)
Kaliber: Kurang daripada atau sama dengan 1200mm
Kuasa: 11-2240kW
Suhu Sederhana: -20 darjah -150 darjah (-4 darjah F-482 darjah f) (di atas 80 darjah, sila nyatakan)
Bahan: Besi besi/mulur besi/keluli cast/keluli tahan karat, dll
Description/kawalan
Parameter teknikal
Penerangan Produk

A Biasanya digunakan dalam pelbagai aplikasi perindustrian seperti pemprosesan kimia, penapisan petroleum, rawatan air, dan penjanaan kuasa, di mana tekanan tinggi diperlukan.
Parameter produk
| Sokongan tersuai | OEM, ODM, OBM |
| Sumber kuasa | Enjin diesel atau motor elektrik |
| Jenama | HNYB |
| Struktur | Pam Multistage Case Split Horizontal |
| Permohonan | Rawatan Air Minum, Industri Makanan dan Minuman, Kemudahan Perindustrian, Pengairan dan Pertanian, Perlombongan, |
| Tempat asal | Henan, China |
| Kuasa | 11-2240kW |
| Saiz outlet | Kurang dari atau sama dengan 1200mm |
| Aliran | 50-18000m³/ H |
| Kepala | 10-260m |
| Bahan |
Besi besi/besi/keluli tahan karat/keluli tahan karat |
Video produk
Ciri -ciri struktur

Ciri -ciri produk
Double - Pam sentrifugal sedutan mempunyai ciri -ciri operasi lancar, bunyi yang rendah, kos penyelenggaraan yang rendah, dan operasi dan penyelenggaraan yang mudah. Pada masa yang sama, pam boleh menyesuaikan sudut kecenderungan pendesak untuk mengurangkan kebocoran saluran aliran dan meningkatkan keseimbangan daya paksi, menjadikan prestasinya lebih stabil dan boleh dipercayai. Di samping itu, pam boleh disesuaikan mengikut keperluan proses yang berbeza dan keperluan aliran untuk menyesuaikan diri dengan senario dan proses pengeluaran yang berbeza.

Pensijilan produk

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

Pensijilan produk CE

Pensijilan produk EAC

Pembekal yang disahkan
Alamat kami
Taman Perindustrian Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, China
Nombor whatsapp
+86 158 3619 1545
E - mel
sales@hnybpumps.com

Cool tags: Pam sentrifugal sedutan ganda, pengeluar pam sentrifugal dua suction suction
Parameter produk
| Aliran (Q): | 50-18000m³/ h |
| Kepala (h): | 10-260m |
| Tekanan: | 0.1mpa-2.6mpa (1bar-26bar) |
| Berkaliber: | Kurang dari atau sama dengan 1200mm |
| Kuasa: | 11-2240kW |
| Suhu Sederhana: | -20 darjah -150 darjah (-4 darjah F-482 darjah f) (melebihi 80 darjah, sila nyatakan) |
| Bahan: | Cast besi/mulur besi/keluli cast/keluli tahan karat, dll |
| Skop Permohonan: | S - Type Double Suction Split Pump adalah Pole Single Single Suction Horizontal Split Centrifugal yang dibangunkan oleh kilang kami. Ia adalah produk penjimatan yang cekap dan tenaga - yang sesuai untuk bekalan air dan pam air dan pam saliran. Ia boleh digunakan sebagai saliran atau pam bekalan air untuk kilang -kilang, bandar, stesen kuasa, pemeliharaan air, petroleum, kejuruteraan, dan industri lain. Ia juga boleh digunakan untuk pengairan pertanian dan industri lain. |
Sepasang
Tahap tunggal pam berpecah paksiSeterusnya
pam emparan bergandaHantar pertanyaan










