Pam pendesak sedutan ganda
Kepala (H): 10-260m
Tekanan: 0.1mpa-2.6mpa (1bar-26bar)
Kaliber: Kurang daripada atau sama dengan 1200mm
Kuasa: 11-2240kW
Suhu Sederhana: -20 darjah -150 darjah (-4 darjah F -482 darjah f) (di atas 80 darjah, sila nyatakan)
Bahan: Besi besi/mulur besi/keluli cast/keluli tahan karat, dll
Description/kawalan
Parameter teknikal
Penerangan Produk

Inlet dan outlet dua - pam pendesak sedutan berada dalam arah yang sama dan tegak lurus ke aci pam, yang kondusif untuk susunan dan pemasangan pam dan salur masuk dan saluran keluar; Struktur pendesak dari pam sedutan - double adalah simetri, tidak ada daya paksi, dan operasi itu agak stabil. Oleh kerana reka bentuk yang unggul, kecekapan tinggi, kestabilan yang baik dan pelbagai penggunaan, ia digunakan secara meluas dalam bidang perindustrian dan perbandaran.
Parameter produk
| Sokongan tersuai | OEM, ODM, OBM |
| Sumber kuasa | Elektrik |
| Jenama | HNYB |
| Struktur | Single - pam panggung |
| Permohonan | Dandang perindustrian, utiliti perindustrian, pengairan dan pertanian, industri perlombongan, pengambilan air mentah |
| Tempat asal | Henan, China |
| Kuasa | 11-2240kW |
| Saiz outlet | Kurang dari atau sama dengan 1200mm |
| Aliran | 50-18000m³/ H |
| Kepala | 10-260m |
| Bahan | Besi besi/besi/keluli tahan karat/keluli tahan karat |
Video produk
Penerangan Model

Penerangan struktur
Double - Pam pendesak sedutan dipasang secara mendatar, dengan port sedutan dan port pelepasan kedua -duanya di bawah garis tengah aci pam. Badan pam dibuka secara mendatar, dan paip masuk dan keluar tidak perlu dibongkar untuk penyelenggaraan.
Bearing: Terdapat galas roll di kedua -dua hujung pam untuk menyokong komponen pemutar, yang dilincirkan dengan minyak dan minyak nipis.
Meterai aci: meterai pembungkusan lembut atau meterai mekanikal.
Double - cincin meterai sedutan digunakan untuk mengurangkan air yang bocor kembali ke ruang sedutan dari ruang tekanan pam air.
Permohonan produk
- Sistem bekalan air atau sistem air penyejuk yang beredar di kilang keluli, petrokimia, loji kuasa terma, dan lombong.
- Bekalan air perbandaran, pemanasan air yang beredar.
- Pengairan dan saliran ladang.
- Projek Konservasi Air.
Pensijilan produk

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

Pensijilan produk CE

Pensijilan produk EAC

Pembekal yang disahkan
Bagaimana untuk bekerjasama dengan kami?
Alamat kami
Taman Perindustrian Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, China
Nombor whatsapp
+86 158 3619 1545
E - mel
sales@hnybpumps.com

Cool tags: Pam Impeller Suction Double, China Suction Double Impeller Pump Manufacturers
Parameter produk
| Aliran (Q): | 50-18000m³/ H |
| Kepala (h): | 10-260m |
| Tekanan: | 0.1mpa-2.6mpa (1bar-26bar) |
| Berkaliber: | Kurang dari atau sama dengan 1200mm |
| Kuasa: | 11-2240kW |
| Suhu Sederhana: | -20 darjah -150 darjah (-4 darjah F-482 darjah f) (melebihi 80 darjah, sila nyatakan) |
| Bahan: | Cast besi/mulur besi/keluli cast/keluli tahan karat, dll |
| Skop Permohonan: | S - Type Double Suction Split Pump adalah Pole Single Single Suction Horizontal Split Centrifugal yang dibangunkan oleh kilang kami. Ia adalah produk penjimatan yang cekap dan tenaga - yang sesuai untuk bekalan air dan pam air dan pam saliran. Ia boleh digunakan sebagai saliran atau pam bekalan air untuk kilang -kilang, bandar, stesen kuasa, pemeliharaan air, petroleum, kejuruteraan, dan industri lain. Ia juga boleh digunakan untuk pengairan pertanian dan industri lain. |
Sepasang
Pump air selongsong berpecahSeterusnya
Pam Kes Split Axial Suction SuctionHantar pertanyaan










